- Startpagina
- Gebruikte telefoons
- Huawei
-
Mate 40 Pro
Huawei
Mate 40 Pro
Volledig functioneel
Getest volgens een checklist van 50 punten
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel inbegrepen. Voeg in de volgende stap een betere oplader toe.
Garantie & herroepingsrecht
3 jaar wettelijke garantie volgens het consumentenrecht. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wil.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd goed.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Beschrijving van Mate 40 Pro
Indrukwekkend scherm
De Huawei Mate 40 Pro is uitgerust met een 6,76 inch grote OLED-scherm met HDR10 en een verversingssnelheid van 90Hz. Met een scherm-tot-lichaamverhouding van ongeveer 94,1% en een resolutie van 1344 × 2772 pixels, levert deze smartphone een fantastische beeldkwaliteit en een superieure visuele ervaring.
Hoge prestaties
Aangedreven door de Kirin 9000 5G-chipset biedt de Mate 40 Pro een ongelooflijk snelle en soepele gebruikerservaring. Hij heeft een octa-core processor en wordt geleverd met Android 10, EMUI 11, maar mist Google Play Services. Bovendien heeft hij 8GB RAM, wat snelle multitasking garandeert.
Uitzonderlijke camera
Met een drievoudige camera aan de achterkant, inclusief een 50 MP hoofdcamera, een 12 MP periscoop-telefotocamera en een 20 MP ultrabrede camera, maakt deze smartphone professionele foto's van hoge kwaliteit. Hij biedt ook een breed scala aan functies, inclusief Leica-optiek, LED-flitser en HDR.
Eersteklas opslagcapaciteit
Deze telefoon wordt geleverd met een interne opslagcapaciteit van 128GB, 256GB of 512GB. Dankzij de UFS 3.1-technologie kun je al je bestanden en gegevens snel en eenvoudig opslaan.
Geluid van hoge kwaliteit
Met stereo luidsprekers en 32-bit/384kHz geluid, levert de Huawei Mate 40 Pro een uitstekende geluidservaring. Let op dat er geen 3,5 mm hoofdtelefoonaansluiting aanwezig is.
Geavanceerde verbindingsmogelijkheden
De telefoon ondersteunt GSM, CDMA, HSPA, EVDO, LTE en 5G-netwerken, waardoor je overal een snelle en stabiele verbinding hebt. Bovendien beschikt hij over Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, Bluetooth 5.2 en NFC voor nog meer verbindingsflexibiliteit.
Robuust en waterbestendig ontwerp
De Huawei Mate 40 Pro heeft een aantrekkelijk ontwerp met een glazen voorkant en een achterkant van glas of eco-leer, omlijst door aluminium. Bovendien is het IP68-geclassificeerd, wat betekent dat het stofdicht en waterbestendig is.
Duurzame batterij
Met een 4400 mAh Li-Po-batterij biedt deze smartphone een lange batterijduur. Hij ondersteunt 66W bekabeld opladen, 50W draadloos opladen en 5W omgekeerd draadloos opladen, wat betekent dat je je geen zorgen hoeft te maken dat de batterij gedurende de dag leeg raakt.
Technische specificaties Mate 40 Pro
| 5G-ondersteuning | Ja |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2020 |
| Batterijcapaciteit | 4.400 mAh |
| Opladen (met kabel) | 66 W |
| Draadloos opladen | Nee |
| Schermgrootte | 6,8 " |
| Schermtechnologie | OLED |
| Gewicht | 212 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 75,5 × 162,9 × 9,1 mm |
| Laadpoort | Usb type-c 3.1 |
| Geheugenkaart | Nano memory (uses shared sim slot) |
| Frontcamera | 13 MP |
| Achtercamera | Groothoek 50 MP / Periscope telephoto 12 MP / Ultragroothoek 20 MP |
Schrijf u in
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. U kunt zich op elk moment uitschrijven.