- Startpagina
- Gebruikte telefoons
- Huawei
-
P20 Lite
Huawei
P20 Lite
Huawei
P20 Lite
Variant
Staat
Klasse B: Er zijn normale gebruikssporen en slijtage zichtbaar op het toestel. Geen grote deuken of diepe krassen. Lees meer
Kleur
Midnight Black
Klein Blue
Sakura Pink
Gold
€69
€69
Volledig functioneel
Getest volgens een checklist van 50 punten
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel inbegrepen. Voeg in de volgende stap een betere oplader toe.
Garantie & herroepingsrecht
3 jaar wettelijke garantie volgens het consumentenrecht. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wil.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd goed.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Technische specificaties P20 Lite
| 5G-ondersteuning | Nee |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2018 |
| Batterijcapaciteit | 3.000 mAh |
| Opladen (met kabel) | 18 W |
| Draadloos opladen | Nee |
| Schermgrootte | 5,8 " |
| Schermtechnologie | IPS LCD |
| Gewicht | 145 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 71,2 × 148,6 × 7,4 mm |
| Laadpoort | Usb type-c 2.0 |
| Geheugenkaart | microSD |
| Frontcamera | 16 MP |
| Achtercamera | Diepte 2 MP |
Schrijf u in
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. U kunt zich op elk moment uitschrijven.