- Startpagina
- Gebruikte telefoons
- Huawei
-
Honor 20 Pro
Huawei
Honor 20 Pro
Volledig functioneel
Getest volgens een checklist van 50 punten
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel inbegrepen. Voeg in de volgende stap een betere oplader toe.
Garantie & herroepingsrecht
3 jaar wettelijke garantie volgens het consumentenrecht. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wil.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd goed.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Beschrijving van Honor 20 Pro
Ontwerp en bouwkwaliteit
Met een behuizing van aluminium frame, glazen voorkant en glazen achterkant geeft de Huawei Honor 20 Pro een robuuste en elegante indruk. Met zijn afmetingen van 154.6 × 74 x 8.4 mm en een gewicht van 182 g ligt hij comfortabel in de hand.
Schermkwaliteit
De mobiele telefoon is uitgerust met een 6,26 inch grote IPS LCD-scherm. Met een resolutie van 1080 × 2340 pixels en een pixeldichtheid van ongeveer 412 ppi, biedt het een heldere en scherpe beeldkwaliteit.
Prestaties en opslag
Honor 20 Pro wordt aangedreven door een krachtige Kirin 980-chipset en een Octa-core-processor. Met 8 GB RAM-geheugen en interne opslag van 128 GB of 256 GB krijg je snelle en soepele prestaties en voldoende ruimte voor je bestanden en apps.
Indrukwekkende camerafuncties
Dit model is uitgerust met een indrukwekkende quad-camera aan de achterkant, met een primaire sensor van 48 MP. De camera heeft functies zoals Laser AF, LED-flitser, HDR en panorama, waardoor je fantastische foto's kunt maken in verschillende lichtomstandigheden en omgevingen.
Selfiecamera
Voor de selfieliefhebber is er een 32 MP-frontcamera die ook HDR ondersteunt. Met deze camera kun je opvallende selfies maken en heldere video-opnamen.
Communicatie en verbindingen
Honor 20 Pro ondersteunt Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct en Bluetooth 5.0. Bovendien is er ondersteuning voor GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS voor nauwkeurige positionering. Het model heeft ook NFC-ondersteuning afhankelijk van markt/regio.
Efficiënte batterij
Met een niet-vervangbare 4000 mAh Li-Po-batterij biedt de Honor 20 Pro een langdurige batterijduur. Bovendien biedt het snel opladen met 22,5W, wat betekent dat je tot 50% kunt opladen in slechts 30 minuten.
Kleuropties
De Huawei Honor 20 Pro is verkrijgbaar in drie verschillende kleuropties: Phantom Blue, Phantom Black en Icelandic Illusion. Kies de kleur die het beste bij jouw persoonlijke stijl past.
Technische specificaties Honor 20 Pro
| 5G-ondersteuning | Nee |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2019 |
| Batterijcapaciteit | 4.000 mAh |
| Opladen (met kabel) | 22 W · 50% over 30 min |
| Draadloos opladen | Nee |
| Schermgrootte | 6,3 " |
| Schermtechnologie | IPS LCD |
| Gewicht | 182 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 74 × 154,6 × 8,4 mm |
| Laadpoort | Usb type-c 2.0 |
| Geheugenkaart | Nee |
| Frontcamera | 32 MP |
| Achtercamera | Groothoek 48 MP / Telefoto 8 MP / Ultragroothoek 16 MP / Macro 2 MP |
Schrijf u in
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. U kunt zich op elk moment uitschrijven.