Nokia
6.2
Volledig functioneel
Getest volgens een checklist van 50 punten
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel inbegrepen. Voeg in de volgende stap een betere oplader toe.
Garantie & herroepingsrecht
3 jaar wettelijke garantie volgens het consumentenrecht. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wil.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd goed.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Beschrijving van 6.2
Design en afmetingen
De Nokia 6.2 is een elegante en robuuste mobiele telefoon met een glazen voor- en achterkant beschermd door Corning Gorilla Glass 3 en een plastic frame. De afmetingen van 159.9 × 75.1 × 8.3 mm en een gewicht van 180 gram maken het een comfortabele telefoon om mee te nemen in je zak of tas.
Beeldschermkwaliteit
De telefoon is uitgerust met een 6,3-inch grote IPS LCD-scherm met HDR10 dat levendige kleuren en scherpe details biedt. Met een resolutie van 1080 × 2280 pixels en een pixeldichtheid van circa 400 ppi, biedt het scherm een uitstekende visuele ervaring.
Prestaties en opslag
Nokia 6.2 wordt aangedreven door de Qualcomm SDM636 Snapdragon 636 chipset, die samen met de Octa-core (4 × 1.8 GHz Kryo 260 Gold & 4 × 1.6 GHz Kryo 260 Silver) CPU en Adreno 509 GPU, zorgt voor vloeiende en efficiënte prestaties. De telefoon is beschikbaar in verschillende opslagvarianten: 32GB/3GB RAM, 64GB/3GB RAM, 64GB/4GB RAM en 128GB/4GB RAM.
Camerafuncties
De hoofdcamera van de Nokia 6.2 bestaat uit een drievoudige camera-opstelling: 16 MP (groothoek), 8 MP (ultragroothoek) en 5 MP (diepte). Deze biedt functies zoals LED-flitser, panorama en HDR, waarmee je fantastische foto's kunt maken. Bovendien kun je video's opnemen in 4K-kwaliteit bij 30 fps.
Selfiecamera
Voor selfie-liefhebbers biedt de Nokia 6.2 een 8 MP camera met HDR-functionaliteit. Je kunt ook video's opnemen in 1080p kwaliteit bij 30 fps met de selfiecamera.
Geluid en communicatie
De telefoon heeft een luidspreker en ondersteuning voor een 3.5 mm koptelefoonaansluiting. Wat betreft verbindingen, ondersteunt hij Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.0, evenals GPS, GLONASS, GALILEO en BDS voor positionering. Bovendien heeft hij NFC-functionaliteit (niet beschikbaar in India).
Batterijduur en opladen
De Nokia 6.2 wordt aangedreven door een niet-vervangbare Li-Po 3500 mAh-batterij. Het ondersteunt 10W bedraad opladen en heeft een uithoudingsvermogen van 73 uur, waardoor het een uitstekende keuze is voor degenen die op zoek zijn naar een telefoon met een lange batterijduur.
Kleuropties
Nokia 6.2 is beschikbaar in twee elegante kleuren: Ceramic Black en Ice. Deze neutrale kleuren dragen bij aan het verfijnde uiterlijk van de telefoon.
Technische specificaties 6.2
| 5G-ondersteuning | Nee |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2019 |
| Batterijcapaciteit | 3.500 mAh |
| Opladen (met kabel) | 10 W |
| Draadloos opladen | Nee |
| Schermgrootte | 6,3 " |
| Schermtechnologie | IPS LCD |
| Gewicht | 180 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 75,1 × 159,9 × 8,3 mm |
| Laadpoort | Usb type-c 2.0 |
| Geheugenkaart | microSD |
| Frontcamera | 8 MP |
| Achtercamera | Groothoek 16 MP / Ultragroothoek 8 MP / Diepte 5 MP |
Schrijf u in
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. U kunt zich op elk moment uitschrijven.