- Startpagina
- Gebruikte telefoons
- Motorola
-
Moto E15
Motorola
Moto E15
Onze merken
Filter
Onze modellen
-
Moto G06
-
Moto G86 Power
-
Moto G86
-
Edge 70
-
Moto G15 Power
-
Razr 60 Ultra
-
ThinkPhone
-
Razr 50
-
Moto E32s
-
Razr 40 Ultra
-
Moto G84
-
Razr 2022
-
Moto G30
-
Moto G7 Power
-
Moto G9 Plus
-
Moto G22
-
Moto G24 Power
-
Moto G34
-
Moto G56
-
Moto G62 5G
-
Moto G73
-
Moto E15
-
Edge 60 Pro
-
Edge 50 Neo
-
Edge 50 Fusion
-
Edge 40 Neo
-
Edge 40 Pro
-
Edge 30 Pro
-
Edge 30 Neo
-
Edge 20 Pro
Filter
Motorola
Moto E15
Variant
Staat
Klasse A: Het toestel is vrijwel als nieuw. U kunt slechts enkele zeer kleine krasjes en minimale gebruikssporen verwachten. Lees meer
Kleur
Fresh Lavender
Misty Blue
Denim Blue
€109
€109
Volledig functioneel
Getest volgens een checklist van 50 punten
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel inbegrepen. Voeg in de volgende stap een betere oplader toe.
Garantie & herroepingsrecht
3 jaar wettelijke garantie volgens het consumentenrecht. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wil.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd goed.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Technische specificaties Moto E15
| 5G-ondersteuning | Nee |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2024 |
| Batterijcapaciteit | 5.200 mAh |
| Opladen (met kabel) | 18 W |
| Draadloos opladen | Nee |
| Schermgrootte | 6,7 " |
| Schermtechnologie | IPS LCD |
| Gewicht | 189 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 76 × 165,7 × 8,2 mm |
| Laadpoort | Usb type-c 2.0 |
| Geheugenkaart | microSD |
| Frontcamera | 8 MP |
| Achtercamera | Groothoek 32 MP |
| Energieklasse (EU) |
|
| Repareerbaarheid |
|
| Valbestendigheid |
|
Schrijf u in
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. U kunt zich op elk moment uitschrijven.