- Startpagina
- Gebruikte telefoons
- Motorola
-
Edge 30 Neo
Motorola
Edge 30 Neo
Onze merken
Filter
Onze modellen
-
Moto G06
-
Moto G86 Power
-
Moto G86
-
Edge 70
-
Moto G15 Power
-
Razr 60 Ultra
-
ThinkPhone
-
Razr 50
-
Moto E32s
-
Razr 40 Ultra
-
Moto G84
-
Razr 2022
-
Moto G30
-
Moto G7 Power
-
Moto G9 Plus
-
Moto G22
-
Moto G24 Power
-
Moto G34
-
Moto G56
-
Moto G62 5G
-
Moto G73
-
Moto E15
-
Edge 60 Pro
-
Edge 50 Neo
-
Edge 50 Fusion
-
Edge 40 Neo
-
Edge 40 Pro
-
Edge 30 Pro
-
Edge 30 Neo
-
Edge 20 Pro
Filter
Motorola
Edge 30 Neo
Variant
Staat
Klasse C: Het toestel kan vrij veel krassen en slijtage vertonen op zowel het scherm als de achterkant. Dit is echter puur cosmetisch – het toestel werkt verder perfect! Lees meer
Kleur
Black Onyx
Aqua Foam
Ice Palace
Very Peri
€139
€139
Volledig functioneel
Getest volgens een checklist van 50 punten
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel inbegrepen. Voeg in de volgende stap een betere oplader toe.
Garantie & herroepingsrecht
3 jaar wettelijke garantie volgens het consumentenrecht. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wil.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd goed.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Technische specificaties Edge 30 Neo
| 5G-ondersteuning | Ja |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2022 |
| Batterijcapaciteit | 4.020 mAh |
| Opladen (met kabel) | 68 W |
| Draadloos opladen | Nee |
| Schermgrootte | 6,3 " |
| Schermtechnologie | P-OLED |
| Gewicht | 155 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 71,2 × 152,9 × 7,8 mm |
| Laadpoort | Usb type-c 3.1 |
| Geheugenkaart | Nee |
| Frontcamera | 32 MP |
| Achtercamera | Groothoek 64 MP / Ultragroothoek 13 MP |
Schrijf u in
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. U kunt zich op elk moment uitschrijven.