- Startpagina
- Gebruikte telefoons
- Motorola
-
Edge 50 Pro
Motorola
Edge 50 Pro
200"
:class="visible ? 'translate-y-0 shadow-lg' : '-translate-y-full'" x-cloak
class="fixed top-0 z-20 w-full bg-gray-100 pt-4 xl:hidden flex justify-center flex-wrap items-center border-b border-gray-50 px-6 sm:px-20 transition-transform duration-300 ease-out">
Edge 50 Pro
|
%
Onze merken
Filter
Sparar…
Onze modellen
-
Moto G06
-
Moto G86 Power
-
Moto G86
-
Edge 70
-
Moto G15 Power
-
Razr 60 Ultra
-
ThinkPhone
-
Razr 50
-
Moto E32s
-
Razr 40 Ultra
-
Moto G84
-
Razr 2022
-
Moto G30
-
Moto G7 Power
-
Moto G9 Plus
-
Moto G22
-
Moto G24 Power
-
Moto G34
-
Moto G56
-
Moto G62 5G
-
Moto G73
-
Moto E15
-
Edge 60 Pro
-
Edge 50 Neo
-
Edge 50 Fusion
-
Edge 40 Neo
-
Edge 40 Pro
-
Edge 30 Pro
-
Edge 30 Neo
-
Edge 20 Pro
Filter
Sparar…
Volledig functioneel
Getest volgens een checklist van 50 punten
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel inbegrepen. Voeg in de volgende stap een betere oplader toe.
Garantie & herroepingsrecht
3 jaar wettelijke garantie volgens het consumentenrecht. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wil.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd goed.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Technische specificaties Edge 50 Pro
| 5G-ondersteuning | Ja |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2024 |
| Batterijcapaciteit | 4.500 mAh |
| Opladen (met kabel) | 125 W |
| Draadloos opladen | Nee |
| Schermgrootte | 6,7 " |
| Schermtechnologie | P-OLED |
| Gewicht | 186 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 72,4 × 161,2 × 8,2 mm |
| Laadpoort | Usb type-c 3.1 |
| Geheugenkaart | Nee |
| Frontcamera | 50 MP |
| Achtercamera | Groothoek 50 MP / Telefoto 10 MP / Ultragroothoek 13 MP |
Schrijf u in
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. U kunt zich op elk moment uitschrijven.