- Startpagina
- Gebruikte telefoons
- Huawei
-
Mate 20
Huawei
Mate 20
200"
:class="visible ? 'translate-y-0 shadow-lg' : '-translate-y-full'" x-cloak
class="fixed top-0 z-20 w-full bg-gray-100 pt-4 xl:hidden flex justify-center flex-wrap items-center border-b border-gray-50 px-6 sm:px-20 transition-transform duration-300 ease-out">
Mate 20
|
%
Volledig functioneel
Getest volgens een checklist van 50 punten
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel inbegrepen. Voeg in de volgende stap een betere oplader toe.
Garantie & herroepingsrecht
3 jaar wettelijke garantie volgens het consumentenrecht. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wil.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd goed.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Technische specificaties Mate 20
| 5G-ondersteuning | Nee |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2018 |
| Batterijcapaciteit | 4.000 mAh |
| Opladen (met kabel) | 22 W · 50% over 30 min |
| Draadloos opladen | Nee |
| Schermgrootte | 6,5 " |
| Schermtechnologie | IPS LCD |
| Gewicht | 188 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 77,2 × 158,2 × 8,3 mm |
| Laadpoort | Usb type-c 3.1 |
| Geheugenkaart | Nano memory (uses shared sim slot) |
| Frontcamera | 24 MP |
| Achtercamera | Groothoek 12 MP / Telefoto 8 MP / Ultragroothoek 16 MP |
Schrijf u in
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. U kunt zich op elk moment uitschrijven.