- Startpagina
- Gebruikte telefoons
- Honor
-
Magic7 Lite
Honor
Magic7 Lite
Honor
Magic7 Lite
Variant
Staat
Klasse B: Er zijn normale gebruikssporen en slijtage zichtbaar op het toestel. Geen grote deuken of diepe krassen. Lees meer
Batterij
Goede batterij: Je toestel heeft minstens 85% batterijcapaciteit. Dat is ruim voldoende voor een hele dag gebruik. Lees meer
Kleur
Jade Cyan
Titanium Black
Titanium Purple
€229
€229
Volledig functioneel
Getest volgens een checklist van 50 punten
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel inbegrepen. Voeg in de volgende stap een betere oplader toe.
Garantie & herroepingsrecht
3 jaar wettelijke garantie volgens het consumentenrecht. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wil.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd goed.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Technische specificaties Magic7 Lite
| 5G-ondersteuning | Ja |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2025 |
| Batterijcapaciteit | 6.600 mAh |
| Opladen (met kabel) | 66 W |
| Draadloos opladen | Nee |
| Schermgrootte | 6,8 " |
| Schermtechnologie | AMOLED |
| Gewicht | 189 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 75,5 × 162,8 × 8 mm |
| Laadpoort | Usb type-c 2.0 |
| Geheugenkaart | Nee |
| Frontcamera | 16 MP |
| Achtercamera | Groothoek 108 MP / Ultragroothoek 5 MP |
| Energieklasse (EU) |
|
| Repareerbaarheid |
|
| Valbestendigheid |
|
Schrijf u in
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. U kunt zich op elk moment uitschrijven.