- Startpagina
- Gebruikte telefoons
- Honor
-
200 Lite
Honor
200 Lite
Honor
200 Lite
Variant
Staat
Klasse B: Er zijn normale gebruikssporen en slijtage zichtbaar op het toestel. Geen grote deuken of diepe krassen. Lees meer
Kleur
Cyan Lake
Starry Blue
Midnight Black
€259
€259
Volledig functioneel
Getest volgens een checklist van 50 punten
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel inbegrepen. Voeg in de volgende stap een betere oplader toe.
Garantie & herroepingsrecht
3 jaar wettelijke garantie volgens het consumentenrecht. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wil.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd goed.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Technische specificaties 200 Lite
| 5G-ondersteuning | Ja |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2024 |
| Batterijcapaciteit | 4.500 mAh |
| Opladen (met kabel) | 35 W |
| Draadloos opladen | Nee |
| Schermgrootte | 6,7 " |
| Schermtechnologie | AMOLED |
| Gewicht | 166 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 74,6 × 161,1 × 6,8 mm |
| Laadpoort | Usb type-c 2.0 |
| Geheugenkaart | Nee |
| Frontcamera | 50 MP |
| Achtercamera | Groothoek 108 MP / Ultragroothoek 5 MP / Macro 2 MP |
Schrijf u in
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. U kunt zich op elk moment uitschrijven.