- Startpagina
- Gebruikte telefoons
- Doro
-
Leva L11
Doro
Leva L11
200"
:class="visible ? 'translate-y-0 shadow-lg' : '-translate-y-full'" x-cloak
class="fixed top-0 z-20 w-full bg-gray-100 pt-4 xl:hidden flex justify-center flex-wrap items-center border-b border-gray-50 px-6 sm:px-20 transition-transform duration-300 ease-out">
Leva L11
|
%
Volledig functioneel
Getest volgens een checklist van 50 punten
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel inbegrepen. Voeg in de volgende stap een betere oplader toe.
Garantie & herroepingsrecht
3 jaar wettelijke garantie volgens het consumentenrecht. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wil.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd goed.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Technische specificaties Leva L11
| 5G-ondersteuning | Nee |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 1.150 mAh |
| Draadloos opladen | Nee |
| Schermgrootte | 2,4 " |
| Schermtechnologie | LCD |
| Gewicht | 121 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 67,6 × 128 × 12,7 mm |
| Laadpoort | Usb-c 3.0 |
| Geheugenkaart | microSD |
| Achtercamera | Standard 2 MP |
Schrijf u in
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. U kunt zich op elk moment uitschrijven.