Nokia
G22
Volledig functioneel
Getest volgens een checklist van 50 punten
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel inbegrepen. Voeg in de volgende stap een betere oplader toe.
Garantie & herroepingsrecht
3 jaar wettelijke garantie volgens het consumentenrecht. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wil.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd goed.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Beschrijving van G22
Prestaties en capaciteit
De Nokia G22 wordt aangedreven door een Unisoc T606-chipset, wat het een krachtige keuze maakt voor dagelijkse taken. Met tot 6GB RAM en 256GB opslagruimte, heb je voldoende ruimte voor je apps, foto's en bestanden. Het Android 12-besturingssysteem biedt je een soepele en responsieve gebruikerservaring.
Scherm en ontwerp
Met een groot 6,5-inch IPS LCD-scherm en een resolutie van 720 × 1600 pixels, biedt de Nokia G22 een scherpe en kleurrijke weergave. Het scherm is beschermd door Corning Gorilla Glass 3 voor extra duurzaamheid. Het robuuste ontwerp omvat een achterkant en frame van kunststof, evenals een glazen voorkant. Bovendien is de mobiele telefoon stof- en spatwaterbestendig.
Indrukwekkende camera
De Nokia G22 is uitgerust met een drievoudige camera aan de achterkant, inclusief een hoofdcamera van 50 MP, een 2 MP macrocamera en een 2 MP dieptecamera. Deze bieden LED-flits, HDR en panoramafuncties om ervoor te zorgen dat je foto's altijd van hoge kwaliteit zijn. Aan de voorkant vind je een 8 MP selfiecamera.
Batterijlevensduur
Met een Li-Po 5050 mAh-batterij biedt de Nokia G22 een lange batterijduur. Het apparaat ondersteunt ook 20W bedraad opladen en PD3.0, wat betekent dat je je apparaat snel kunt opladen wanneer dat nodig is.
Verbindingen en functies
Met Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0, en NFC (afhankelijk van markt/regio), biedt de Nokia G22 verschillende verbindingsmogelijkheden. Hij heeft ook GPS, GLONASS en GALILEO voor positionering. Bovendien heeft de mobiele telefoon een zijkant-gemonteerde vingerafdrukscanner voor snelle en veilige ontgrendeling.
Geluid en communicatie
Nokia G22 heeft een ingebouwde luidspreker en een 3,5 mm hoofdtelefoonaansluiting voor al je geluidsbehoeften. Hij ondersteunt ook FM-radio en RDS voor wanneer je naar je favoriete stations wilt luisteren.
Kleuropties
Dit model is beschikbaar in drie kleurvarianten: Lagoon Blue, Meteor Gray en So Peach. Kies de kleur die het beste bij uw stijl past.
Duurzaam en reparatievriendelijk ontwerp
De Nokia G22 heeft een QuickFix-gebruikersrepareerbaar ontwerp, waardoor het een duurzame keuze is. Als een onderdeel vervangen moet worden, kunt u dit zelf doen, wat zowel tijd als geld bespaart.
Technische specificaties G22
| 5G-ondersteuning | Nee |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2023 |
| Batterijcapaciteit | 5.050 mAh |
| Opladen (met kabel) | 20 W · PD3.0 |
| Draadloos opladen | Nee |
| Schermgrootte | 6,5 " |
| Schermtechnologie | IPS LCD |
| Gewicht | 196 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 76,2 × 165 × 8,5 mm |
| Laadpoort | Usb type-c 2.0 |
| Geheugenkaart | microSD |
| Frontcamera | 8 MP |
| Achtercamera | Groothoek 50 MP / Macro 2 MP / Diepte 2 MP |
Schrijf u in
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. U kunt zich op elk moment uitschrijven.