- Startpagina
- Gebruikte telefoons
-
Pixel 10
Pixel 10
Onze merken
Filter
Onze modellen
Filter
Pixel 10
Variant
Staat
Klasse B: Er zijn normale gebruikssporen en slijtage zichtbaar op het toestel. Geen grote deuken of diepe krassen. Lees meer
Batterij
Nieuwe originele batterij: Originele fabrieksbatterij met 100% capaciteit. Meestal omdat we deze vervangen hebben. Lees meer
Kleur
Indigo
Frost
Lemongrass
Obsidian
€409
€409
Volledig functioneel
Getest volgens een checklist van 50 punten
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel inbegrepen. Voeg in de volgende stap een betere oplader toe.
Garantie & herroepingsrecht
3 jaar wettelijke garantie volgens het consumentenrecht. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wil.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd goed.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Wij hebben de accessoires die je nodig hebt
Diavoorstelling
DiavoorstellingTechnische specificaties Pixel 10
| 5G-ondersteuning | Ja |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2025 |
| Batterijcapaciteit | 4.970 mAh |
| Opladen (met kabel) | 30 W · PD3.0, PPS · 50% over 30 min |
| Draadloos opladen | 15 W · Qi2 |
| Schermgrootte | 6,3 " |
| Schermtechnologie | OLED |
| Gewicht | 204 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 72 × 152,8 × 8,6 mm |
| Laadpoort | Usb type-c 3.2 |
| Geheugenkaart | Nee |
| Frontcamera | 10 MP |
| Achtercamera | Groothoek 48 MP / Telefoto 11 MP / Ultragroothoek 13 MP |
| Energieklasse (EU) |
|
| Repareerbaarheid |
|
| Valbestendigheid |
|
Schrijf u in
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. U kunt zich op elk moment uitschrijven.