- Startpagina
- Gebruikte telefoons
-
Pixel 10a
Pixel 10a
Onze merken
Filter
Onze modellen
Filter
Pixel 10a
Variant
Staat
Klasse A: Het toestel is vrijwel als nieuw. U kunt slechts enkele zeer kleine krasjes en minimale gebruikssporen verwachten. Lees meer
Kleur
Obsidian
Fog
Berry
Lavender
€469
€469
Volledig functioneel
Getest volgens een checklist van 50 punten
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel inbegrepen. Voeg in de volgende stap een betere oplader toe.
Garantie & herroepingsrecht
3 jaar wettelijke garantie volgens het consumentenrecht. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wil.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd goed.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Technische specificaties Pixel 10a
| 5G-ondersteuning | Ja |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2026 |
| Batterijcapaciteit | 5.100 mAh |
| Opladen (met kabel) | 30 W · PD3.0 · 50% over 30 min |
| Draadloos opladen | Nee |
| Schermgrootte | 6,3 " |
| Schermtechnologie | P-OLED |
| Gewicht | 183 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 73 × 153,9 × 9 mm |
| Laadpoort | Usb type-c 3.2 |
| Geheugenkaart | Nee |
| Frontcamera | 13 MP |
| Achtercamera | Groothoek 48 MP / Ultragroothoek 13 MP |
| Energieklasse (EU) |
|
| Repareerbaarheid |
|
| Valbestendigheid |
|
Schrijf u in
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. U kunt zich op elk moment uitschrijven.