Cat
S61
Volledig functioneel
Getest volgens een checklist van 50 punten
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel inbegrepen. Voeg in de volgende stap een betere oplader toe.
Garantie & herroepingsrecht
3 jaar wettelijke garantie volgens het consumentenrecht. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wil.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd goed.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Beschrijving van S61
Robuuste constructie en design
De Cat S61 is een mobiele telefoon die is ontworpen om zware omstandigheden te weerstaan. Hij heeft een glazen scherm beschermd door Gorilla Glass 5, een achterkant van plastic en een frame van aluminium. Met afmetingen van 163 × 78 × 13 mm en een gewicht van 250 g is deze telefoon zowel robuust als draagbaar. Bovendien is hij IP68-gecertificeerd, wat betekent dat hij stofdicht en waterdicht is, onderdompelbaar tot 3 meter gedurende 60 minuten. Hij is ook bestand tegen vallen tot 1,8 meter en voldoet aan de MIL-STD-810G-normen.
Indrukwekkende schermkwaliteit
Deze Cat S61-telefoon komt met een 5,2 inch IPS LCD-scherm, dat een scherm-tot-lichaamverhouding van ongeveer 58,6% biedt. Het scherm heeft een resolutie van 1080 × 1920 pixels en een dichtheid van ongeveer 424 ppi, wat betekent dat je scherpe en heldere beeldkwaliteit kunt verwachten.
Prestaties en opslagcapaciteit
Met een Qualcomm SDM630 Snapdragon 630-chipset en een octa-core 2,2 GHz Cortex-A53-processor biedt de Cat S61 voldoende kracht om de meeste taken aan te kunnen. Hij wordt geleverd met 4 GB RAM en 64 GB interne opslag, die kan worden uitgebreid met een microSDXC-kaart.
Geavanceerde camerafuncties
De Cat S61 is uitgerust met een 16 MP hoofdcamera en een FLIR thermische camera (Lepton-module). De camera beschikt over functies zoals thermische beeldvorming, warmtepaletten, temp. spotmeter, dubbele LED dubbeltoonflitser en panorama. Bovendien kun je 4K-video opnemen met 30fps en 1080p-video met 30fps. Voor je selfie-behoeften is er een 8 MP frontcamera.
Handige functionaliteiten
De telefoon wordt geleverd met een reeks nuttige functies zoals de versnellingsmeter, gyroscoop, nabijheids- en kompassensor, barometer en binnenshuis luchtkwaliteitssensor. Bovendien beschikt hij over een laserondersteunde afstandsmeter, wat hem tot een nuttig apparaat maakt voor professionals in de bouw en design.
Lange batterijduur
Cat S61 wordt aangedreven door een 4500 mAh Li-Ion-batterij, wat zorgt voor een lange batterijduur. Met een standby-tijd tot 888 uur (3G) en een gesprekstijd tot 35 uur (3G), kunt u erop vertrouwen dat deze telefoon u de hele dag bereikbaar houdt. Hij ondersteunt ook 18W bedrade opladen en QC4.
Communicatie- en verbindingsopties
De smartphone heeft verschillende communicatie- en verbindingsopties, inclusief dual-band Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0, GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS, SBAS en NFC. Bovendien beschikt hij over FM-radio en USB Type-C 2.0 OTG.
Kleurkeuzes
De Cat S61 is beschikbaar in een elegante zwarte kleur, waardoor het een professionele en verfijnde uitstraling heeft.
Technische specificaties S61
| 5G-ondersteuning | Nee |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2018 |
| Batterijcapaciteit | 4.500 mAh |
| Opladen (met kabel) | 18 W · QC4 |
| Draadloos opladen | Nee |
| Schermgrootte | 5,2 " |
| Schermtechnologie | IPS LCD |
| Gewicht | 250 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 78 × 163 × 13 mm |
| Laadpoort | Usb type-c 2.0 |
| Geheugenkaart | microSD |
| Frontcamera | 8 MP |
| Achtercamera | FLIR thermal camera (Lepton module) 16 MP |
| Valbestendigheid |
|
Schrijf u in
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. U kunt zich op elk moment uitschrijven.