- Startpagina
- Gebruikte telefoons
- Apple
-
iPhone XS
Apple
iPhone XS
Onze merken
Filter
Onze modellen
-
iPhone 17 Pro Max
-
iPhone 17 Pro
-
iPhone 17
-
iPhone 17e
-
iPhone Air
-
iPhone 16 Pro Max
-
iPhone 16 Pro
-
iPhone 16 Plus
-
iPhone 16
-
iPhone 16e
-
iPhone 15 Pro Max
-
iPhone 15 Pro
-
iPhone 15 Plus
-
iPhone 15
-
iPhone 14 Pro Max
-
iPhone 14 Pro
-
iPhone 14 Plus
-
iPhone 14
-
iPhone SE (2022)
-
iPhone 13 Pro Max
-
iPhone 13 Pro
-
iPhone 13 %
-
iPhone 13 mini
-
iPhone 12 Pro Max
-
iPhone 12 Pro
-
iPhone 12 mini
-
iPhone 12
-
iPhone 11 Pro Max
-
iPhone 11 Pro
-
iPhone 11
-
iPhone XS Max
-
iPhone XS
-
iPhone XR
-
iPhone X
-
iPhone SE (2020)
-
iPhone 8 Plus
-
iPhone 8
-
iPhone 7 Plus
-
iPhone 7
-
iPhone 6
Filter
Apple
iPhone XS
Variant
Staat
Klasse B: Er zijn normale gebruikssporen en slijtage zichtbaar op het toestel. Geen grote deuken of diepe krassen. Lees meer
Batterij
Nieuwe batterij: De batterij heeft 100% capaciteit, meestal omdat we deze vervangen hebben. Lees meer
Kleur
Silver
Gold
Space grey
€129
€129
Volledig functioneel
Getest volgens een checklist van 50 punten
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel inbegrepen. Voeg in de volgende stap een betere oplader toe.
Garantie & herroepingsrecht
3 jaar wettelijke garantie volgens het consumentenrecht. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wil.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd goed.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Wij hebben de accessoires die je nodig hebt
Diavoorstelling
DiavoorstellingTechnische specificaties iPhone XS
| 5G-ondersteuning | Nee |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2018 |
| Batterijcapaciteit | 2.658 mAh |
| Opladen (met kabel) | 15 W · PD2.0 · 50% over 30 min |
| Draadloos opladen | Qi |
| Schermgrootte | 5,8 " |
| Schermtechnologie | Super Retina OLED |
| Gewicht | 177 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 70,9 × 143,6 × 7,7 mm |
| Laadpoort | Lightning |
| Geheugenkaart | Nee |
| Frontcamera | 7 MP |
| Achtercamera | Groothoek 12 MP / Telefoto 12 MP |
Schrijf u in
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. U kunt zich op elk moment uitschrijven.