- Startpagina
- Gebruikte iPad
-
iPad Pro 12,9 (2015)
Apple
iPad Pro 12,9 (2015)
Onze modellen
-
iPad Pro 13 (2024)
-
iPad Pro 12,9 (2022)
-
iPad Pro 12,9 (2021)
-
iPad Pro 12,9 (2020)
-
iPad Pro 12,9 (2018)
-
iPad Pro 12,9 (2015)
-
iPad Pro 11 (2024)
-
iPad Pro 11 (2021)
-
iPad Pro 11 (2020)
-
iPad Pro 11 (2018)
-
iPad Pro 10,5 (2017)
-
iPad Pro 9,7 (2016)
-
iPad Air 13 (2025)
-
iPad Air 11 (2025)
-
iPad Air 11 (2024)
-
iPad Air (2020)
-
iPad Air (2019)
-
iPad Air 2
-
iPad Air
-
iPad 11:e gen (2025)
-
iPad 10,9 10:e gen (2022)
-
iPad 10,2 9:e gen (2021)
-
iPad 10,2 8:e gen (2020)
-
iPad 10,2 7:e gen (2019) %
-
iPad 9,7 6:e gen (2018) %
-
iPad 9,7 5:e gen (2017)
-
iPad Mini (2024)
-
iPad Mini (2021)
-
iPad Mini (2019)
-
iPad Mini 4 (2015)
Filter
Apple
iPad Pro 12,9 (2015)
Variant
Staat
Klasse B: Er zijn normale gebruikssporen en slijtage zichtbaar op het toestel. Geen grote deuken of diepe krassen. Lees meer
Batterij
Goede batterij: Je tablet heeft minstens 85% batterijcapaciteit. Dat is ruim voldoende voor een hele dag gebruik. Lees meer
Kleur
Gold
Space grey
Silver
€199
€199
Volledig functioneel
Getest volgens een checklist van 50 punten
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel inbegrepen. Voeg in de volgende stap een betere oplader toe.
Garantie & herroepingsrecht
3 jaar wettelijke garantie volgens het consumentenrecht. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wil.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd goed.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Technische specificaties iPad Pro 12,9 (2015)
| 5G-ondersteuning | Nee |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2015 |
| Batterijcapaciteit | 10.307 mAh |
| Draadloos opladen | Nee |
| Schermgrootte | 12,9 " |
| Schermtechnologie | IPS LCD |
| Gewicht | 713 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 220,6 × 305,7 × 6,9 mm |
| Laadpoort | Lightning |
| Geheugenkaart | Nee |
| Frontcamera | 1 MP |
| Achtercamera | Standard 8 MP |
Schrijf u in
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. U kunt zich op elk moment uitschrijven.