- Startpagina
- Gebruikte iPad
-
iPad Air 13 (2025)
Apple
iPad Air 13 (2025)
Onze modellen
-
iPad Pro 13 (2024)
-
iPad Pro 12,9 (2022)
-
iPad Pro 12,9 (2021)
-
iPad Pro 12,9 (2020)
-
iPad Pro 12,9 (2018)
-
iPad Pro 12,9 (2015)
-
iPad Pro 11 (2024)
-
iPad Pro 11 (2021)
-
iPad Pro 11 (2020)
-
iPad Pro 11 (2018)
-
iPad Pro 10,5 (2017)
-
iPad Pro 9,7 (2016)
-
iPad Air 13 (2025)
-
iPad Air 11 (2025)
-
iPad Air 11 (2024)
-
iPad Air (2020)
-
iPad Air (2019)
-
iPad Air 2
-
iPad Air
-
iPad 11:e gen (2025)
-
iPad 10,9 10:e gen (2022)
-
iPad 10,2 9:e gen (2021)
-
iPad 10,2 8:e gen (2020)
-
iPad 10,2 7:e gen (2019) %
-
iPad 9,7 6:e gen (2018) %
-
iPad 9,7 5:e gen (2017)
-
iPad Mini (2024)
-
iPad Mini (2021)
-
iPad Mini (2019)
-
iPad Mini 4 (2015)
Filter
Apple
iPad Air 13 (2025)
Variant
Staat
Klasse A: Het toestel is vrijwel als nieuw. U kunt slechts enkele zeer kleine krasjes en minimale gebruikssporen verwachten. Lees meer
Kleur
Starlight
Blue
Purple
Space Gray
€769
€769
Volledig functioneel
Getest volgens een checklist van 50 punten
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel inbegrepen. Voeg in de volgende stap een betere oplader toe.
Garantie & herroepingsrecht
3 jaar wettelijke garantie volgens het consumentenrecht. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wil.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd goed.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Technische specificaties iPad Air 13 (2025)
| 5G-ondersteuning | Ja |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2025 |
| Batterijcapaciteit | 9.705 mAh |
| Draadloos opladen | Nee |
| Schermgrootte | 13 " |
| Schermtechnologie | Liquid Retina IPS LCD |
| Gewicht | 617 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 214,9 × 280,6 × 6,1 mm |
| Laadpoort | Usb type-c 3.1 gen2 |
| Geheugenkaart | Nee |
| Frontcamera | 12 MP |
| Achtercamera | Groothoek 12 MP |
| Energieklasse (EU) |
|
| Repareerbaarheid |
|
| Valbestendigheid |
|
Schrijf u in
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. U kunt zich op elk moment uitschrijven.