- Startpagina
- Gebruikte telefoons
- Xiaomi
-
Redmi Note 11
Xiaomi
Redmi Note 11
Onze merken
Filter
Onze modellen
Filter
Volledig functioneel
Getest volgens een checklist van 50 punten
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel inbegrepen. Voeg in de volgende stap een betere oplader toe.
Garantie & herroepingsrecht
3 jaar wettelijke garantie volgens het consumentenrecht. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wil.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd goed.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Beschrijving van Redmi Note 11
Uitstekende schermkwaliteit
Xiaomi Redmi Note 11 biedt een 6,43 inch grote AMOLED-scherm met een resolutie van 1080 × 2400 pixels. Met een verversingssnelheid van 90Hz en een helderheid tot 1000 nits aan de top, kan je genieten van een heldere en vloeiende visuele ervaring, ongeacht het omgevingslicht. Het scherm is beschermd met Corning Gorilla Glass 3 voor extra duurzaamheid.
Indrukwekkende prestaties
Met de Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G-chipset en een octa-core CPU-systeem biedt de Xiaomi Redmi Note 11 snelle en vloeiende prestaties. De mobiel heeft vier 2,4 GHz Kryo 265 Gold kernen en vier 1,9 GHz Kryo 265 Silver kernen, wat zorgt voor een efficiënte en soepele gebruikerservaring.
Uitstekende camerafunctie
Deze mobiel is uitgerust met een vierkante hoofdcamera die een 50 MP groothoekcamera, een 8 MP ultrabreedhoekcamera, een 2 MP macrocamera en een 2 MP dieptecamera bevat. Hij heeft ook een 13 MP selfiecamera. Met deze camera's kun je fantastische foto's en video's maken in 1080p@30fps.
Robuuste batterijduur
De Xiaomi Redmi Note 11 wordt aangedreven door een Li-Po 5000 mAh-batterij die langdurig gebruik biedt. Met 33W bedraad opladen kunt u in slechts 60 minuten tot 100% opladen, wat de wachttijd minimaliseert.
Grote opslagcapaciteit
De mobiele telefoon wordt geleverd met interne geheugenv opties van 64GB 4GB RAM, 64GB 6GB RAM, 128GB 4GB RAM, en 128GB 6GB RAM. Het heeft ook een speciale microSDXC-kaartslot voor extra opslagruimte.
Bijgewerkt besturingssysteem
Xiaomi Redmi Note 11 draait op Android 11 en kan worden geüpgraded naar Android 13, met de MIUI 14-interface. Dit biedt een gebruiksvriendelijke en intuïtieve ervaring, evenals toegang tot een breed scala aan apps en diensten.
Stijlvol design en duurzaamheid
De mobiel heeft een gewicht van 179 gram en afmetingen van 159,9 × 73,9 × 8,1 mm. Hij is IP53-geclassificeerd, wat betekent dat hij stofbeschermd is en bestand is tegen verticale waterstralen. Hij is verkrijgbaar in de kleuren Graphite Gray, Twilight Blue en Star Blue.
Veelzijdige verbindingsopties
Xiaomi Redmi Note 11 ondersteunt Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0, GPS, GLONASS, BDS, GALILEO en meer. Het heeft ook NFC-functionaliteit (afhankelijk van markt/regio), een infraroodpoort, FM-radio en een USB Type-C 2.0 poort met OTG-ondersteuning.
Technische specificaties Redmi Note 11
| 5G-ondersteuning | Nee |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2022 |
| Batterijcapaciteit | 5.000 mAh |
| Opladen (met kabel) | 33 W · PD3.0, QC3 |
| Draadloos opladen | Nee |
| Schermgrootte | 6,4 " |
| Schermtechnologie | AMOLED |
| Gewicht | 179 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 73,9 × 159,9 × 8,1 mm |
| Laadpoort | Usb type-c 2.0 |
| Geheugenkaart | microSD |
| Frontcamera | 13 MP |
| Achtercamera | Groothoek 50 MP / Ultragroothoek 8 MP / Macro 2 MP / Diepte 2 MP |
Schrijf u in
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. U kunt zich op elk moment uitschrijven.