Xiaomi
Mi 9
Onze merken
Filter
Onze modellen
-
15 Ultra
-
15T Pro 5G
-
14T Pro
-
14T
-
14 Ultra
-
14
-
13T Pro
-
13
-
13 Pro
-
13 Lite
-
12X
-
12
-
11T Pro
-
11T
-
Redmi 15
-
Redmi Note 14 Pro+
-
Redmi Note 12 PRO 5G
-
Redmi Note 12
-
Redmi Note 10 5G
-
Redmi 10C
-
Redmi 10 5G
-
Redmi Note 10S
-
Redmi Note 9 Pro
-
Redmi Note 8 Pro
-
Poco F6
-
Poco X5 Pro
-
Poco X4 GT
-
Poco F4
-
Poco X3 NFC
-
Poco F3
-
Poco X3 Pro
-
Poco M3
-
Mi 11
-
Mi Note 10
-
Mi 10T 5G
-
Mi 10T Lite 5G
-
Mi 9T
-
Mi 9
-
Mi A2
-
Poco X6 Pro 5G
Filter
Xiaomi
Mi 9
Variant
Staat
Klasse B: Er zijn normale gebruikssporen en slijtage zichtbaar op het toestel. Geen grote deuken of diepe krassen. Lees meer
Batterij
Goede batterij: Je toestel heeft minstens 85% batterijcapaciteit. Dat is ruim voldoende voor een hele dag gebruik. Lees meer
Kleur
Piano Black
Ocean Blue
Lavender Violet
€79
€79
Volledig functioneel
Getest volgens een checklist van 50 punten
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel inbegrepen. Voeg in de volgende stap een betere oplader toe.
Garantie & herroepingsrecht
3 jaar wettelijke garantie volgens het consumentenrecht. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wil.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd goed.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Technische specificaties Mi 9
| 5G-ondersteuning | Nee |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2019 |
| Batterijcapaciteit | 3.300 mAh |
| Opladen (met kabel) | 27 W · QC4 |
| Draadloos opladen | Nee |
| Schermgrootte | 6,4 " |
| Schermtechnologie | Super AMOLED |
| Gewicht | 173 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 74,7 × 157,5 × 7,6 mm |
| Laadpoort | Usb type-c 2.0 |
| Geheugenkaart | Nee |
| Frontcamera | 20 MP |
| Achtercamera | Groothoek 48 MP / Telefoto 12 MP / Ultragroothoek 16 MP |
Schrijf u in
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. U kunt zich op elk moment uitschrijven.