- Startpagina
- Gebruikte telefoons
- Samsung
-
Galaxy A8 (2018)
Samsung
Galaxy A8 (2018)
Onze merken
Filter
Onze modellen
-
Galaxy S26 Ultra
-
Galaxy S26+
-
Galaxy S26 %
-
Galaxy S25 Edge
-
Galaxy S25 Ultra
-
Galaxy S25+
-
Galaxy S25
-
Galaxy S25 FE
-
Galaxy S24 Ultra %
-
Galaxy S24+
-
Galaxy S24
-
Galaxy S24 FE
-
Galaxy S23+
-
Galaxy S23 Ultra
-
Galaxy S23
-
Galaxy S23 FE
-
Galaxy S22+
-
Galaxy S22 Ultra
-
Galaxy S22
-
Galaxy S21 Ultra 5G
-
Galaxy S21+ 5G
-
Galaxy S21 5G
-
Galaxy S21 FE 5G
-
Galaxy S20+
-
Galaxy S20 FE 5G
-
Galaxy S20 FE
-
Galaxy S20 5G
-
Galaxy S20
-
Galaxy S10+
-
Galaxy S10
-
Galaxy S10e
-
Galaxy S9
-
Galaxy S8+
-
Galaxy S8
-
Galaxy A72 5G
-
Galaxy A72
-
Galaxy A70
-
Galaxy A55
-
Galaxy A54 5G
-
Galaxy A53 5G
-
Galaxy A52s 5G
-
Galaxy A52
-
Galaxy A51 5G
-
Galaxy A51
-
Galaxy A50
-
Galaxy A42
-
Galaxy A41
-
Galaxy A40
-
Galaxy A35 5G
-
Galaxy A34 5G
-
Galaxy A33 5G
-
Galaxy A32 5G
-
Galaxy A32
-
Galaxy A31
-
Galaxy A25 5G
-
Galaxy A23 5G
-
Galaxy A22 5G
-
Galaxy A20s
-
Galaxy A17 5G
-
Galaxy A16 4G
-
Galaxy A15 5G
-
Galaxy A14 5G (SM-A146P)
-
Galaxy A14 5G (SM-A146B)
-
Galaxy A14 4G (SM-A145F)
-
Galaxy A14 4G (SM-A145R)
-
Galaxy A13 5G
-
Galaxy A13 (SM-A137)
-
Galaxy A13 (SM-A135)
-
Galaxy A12
-
Galaxy A10
-
Galaxy A8 (2018)
-
Galaxy A7 (2018)
-
Galaxy A6
-
Galaxy A04s
-
Galaxy A02s
-
Galaxy Note 20 Ultra 5G
-
Galaxy Note 20 5G
-
Galaxy Note 20
-
Galaxy Note 8
-
Galaxy Z Fold7
-
Galaxy Z Fold6
-
Galaxy Z Fold4
-
Galaxy Z Flip7
-
Galaxy Z Flip6
-
Galaxy Z Flip4
-
Galaxy Xcover7
-
Galaxy XCover 6 Pro
-
Xcover Pro
-
Galaxy Xcover 5
-
Galaxy J5 (2017)
-
Galaxy J4 Plus (2018)
Filter
Samsung
Galaxy A8 (2018)
Variant
Staat
Klasse B: Er zijn normale gebruikssporen en slijtage zichtbaar op het toestel. Geen grote deuken of diepe krassen. Lees meer
Batterij
Goede batterij: Je toestel heeft minstens 85% batterijcapaciteit. Dat is ruim voldoende voor een hele dag gebruik. Lees meer
Kleur
Black
Gold
Orchid Grey
€59
€59
Volledig functioneel
Getest volgens een checklist van 50 punten
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel inbegrepen. Voeg in de volgende stap een betere oplader toe.
Garantie & herroepingsrecht
3 jaar wettelijke garantie volgens het consumentenrecht. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wil.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd goed.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Wij hebben de accessoires die je nodig hebt
Diavoorstelling
DiavoorstellingTechnische specificaties Galaxy A8 (2018)
| 5G-ondersteuning | Nee |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2018 |
| Batterijcapaciteit | 3.000 mAh |
| Opladen (met kabel) | 18 W |
| Draadloos opladen | Nee |
| Schermgrootte | 5,6 " |
| Schermtechnologie | Super AMOLED |
| Gewicht | 172 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 70,6 × 149,2 × 8,4 mm |
| Laadpoort | Usb type-c 2.0 |
| Geheugenkaart | microSD |
| Frontcamera | 16 MP |
| Achtercamera | Groothoek 16 MP |
Schrijf u in
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. U kunt zich op elk moment uitschrijven.