- Startpagina
- Gebruikte telefoons
- OnePlus
-
Nord CE 5G
OnePlus
Nord CE 5G
OnePlus
Nord CE 5G
Variant
Staat
Klasse B: Er zijn normale gebruikssporen en slijtage zichtbaar op het toestel. Geen grote deuken of diepe krassen. Lees meer
Kleur
Blue Void
Charcoal Ink
Silver Ray
€109
€109
Volledig functioneel
Getest volgens een checklist van 50 punten
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel inbegrepen. Voeg in de volgende stap een betere oplader toe.
Garantie & herroepingsrecht
3 jaar wettelijke garantie volgens het consumentenrecht. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wil.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd goed.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Technische specificaties Nord CE 5G
| 5G-ondersteuning | Ja |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2021 |
| Batterijcapaciteit | 4.500 mAh |
| Opladen (met kabel) | 30 W |
| Draadloos opladen | Nee |
| Schermgrootte | 6,4 " |
| Schermtechnologie | Fluid AMOLED |
| Gewicht | 170 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 73,5 × 159,2 × 7,9 mm |
| Laadpoort | Usb type-c 2.0 |
| Geheugenkaart | Nee |
| Frontcamera | 16 MP |
| Achtercamera | Groothoek 64 MP / Ultragroothoek 8 MP / Diepte 2 MP |
Schrijf u in
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. U kunt zich op elk moment uitschrijven.