OnePlus
9 Pro
OnePlus
9 Pro
Variant
Staat
Klasse A: Het toestel is vrijwel als nieuw. U kunt slechts enkele zeer kleine krasjes en minimale gebruikssporen verwachten. Lees meer
Batterij
Nieuwe batterij: De batterij heeft 100% capaciteit, meestal omdat we deze vervangen hebben. Lees meer
Kleur
Stellar Black
Morning Mist
Forest Green
€199
€199
Volledig functioneel
Getest volgens een checklist van 50 punten
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel inbegrepen. Voeg in de volgende stap een betere oplader toe.
Garantie & herroepingsrecht
3 jaar wettelijke garantie volgens het consumentenrecht. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wil.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd goed.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Wij hebben de accessoires die je nodig hebt
Diavoorstelling
DiavoorstellingTechnische specificaties 9 Pro
| 5G-ondersteuning | Ja |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2021 |
| Batterijcapaciteit | 4.500 mAh |
| Opladen (met kabel) | 65 W · PD |
| Draadloos opladen | Nee |
| Schermgrootte | 6,7 " |
| Schermtechnologie | LTPO Fluid2 AMOLED |
| Gewicht | 197 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 73,6 × 163,2 × 8,7 mm |
| Laadpoort | Usb type-c 3.1 |
| Geheugenkaart | Nee |
| Frontcamera | 16 MP |
| Achtercamera | Groothoek 48 MP / Telefoto 8 MP / Ultragroothoek 50 MP / Monochrome 2 MP |
Koopjeshoek
Kunt u zich voorstellen om een 9 Pro te kopen met een klein defect maar verder volledig werkend? Sommige kleine gebreken zijn niet de moeite om te herstellen en daarom verkopen wij deze toestellen aan een verlaagde prijs. Ook onze koopjes worden verkocht met 12 maanden garantie. Bekijk ons volledige assortiment in koopjeshoek.
OnePlus
OnePlus 9 Pro Stellar Black 256 GB Klasse B
Opmerkingen:
- Inbränning OLED
€219
€19
Schrijf u in
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. U kunt zich op elk moment uitschrijven.