OnePlus
8 Pro
OnePlus
8 Pro
Variant
Staat
Klasse C: Het toestel kan vrij veel krassen en slijtage vertonen op zowel het scherm als de achterkant. Dit is echter puur cosmetisch – het toestel werkt verder perfect! Lees meer
Kleur
Ultramarine Blue
Glacial Green
Onyx Black
€169
€169
Volledig functioneel
Getest volgens een checklist van 50 punten
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel inbegrepen. Voeg in de volgende stap een betere oplader toe.
Garantie & herroepingsrecht
3 jaar wettelijke garantie volgens het consumentenrecht. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wil.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd goed.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Technische specificaties 8 Pro
| 5G-ondersteuning | Ja |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2020 |
| Batterijcapaciteit | 4.510 mAh |
| Opladen (met kabel) | 30 W · 50% over 23 min |
| Draadloos opladen | Nee |
| Schermgrootte | 6,8 " |
| Schermtechnologie | Fluid AMOLED |
| Gewicht | 199 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 74,4 × 165,3 × 8,5 mm |
| Laadpoort | Usb type-c 3.1 |
| Geheugenkaart | Nee |
| Frontcamera | 16 MP |
| Achtercamera | Groothoek 48 MP / Telefoto 8 MP / Ultragroothoek 48 MP / Color filter camera 5 MP |
Schrijf u in
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. U kunt zich op elk moment uitschrijven.