OnePlus
8
OnePlus
8
Variant
Staat
Klasse B: Er zijn normale gebruikssporen en slijtage zichtbaar op het toestel. Geen grote deuken of diepe krassen. Lees meer
Kleur
Onyx Black
Glacial Green
Interstellar Glow
Polar Silver
€149
€149
Volledig functioneel
Getest volgens een checklist van 50 punten
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel inbegrepen. Voeg in de volgende stap een betere oplader toe.
Garantie & herroepingsrecht
3 jaar wettelijke garantie volgens het consumentenrecht. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wil.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd goed.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Wij hebben de accessoires die je nodig hebt
Diavoorstelling
DiavoorstellingTechnische specificaties 8
| 5G-ondersteuning | Ja |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2020 |
| Batterijcapaciteit | 4.300 mAh |
| Opladen (met kabel) | 30 W · 50% over 22 min |
| Draadloos opladen | Nee |
| Schermgrootte | 6,6 " |
| Schermtechnologie | Fluid AMOLED |
| Gewicht | 180 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 72,9 × 160,2 × 8 mm |
| Laadpoort | Usb type-c 3.1 |
| Geheugenkaart | Nee |
| Frontcamera | 16 MP |
| Achtercamera | Groothoek 48 MP / Ultragroothoek 16 MP / Macro 2 MP |
Schrijf u in
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. U kunt zich op elk moment uitschrijven.