OnePlus
7T
OnePlus
7T
Variant
Staat
Klasse B: Er zijn normale gebruikssporen en slijtage zichtbaar op het toestel. Geen grote deuken of diepe krassen. Lees meer
Batterij
Nieuwe originele batterij: Originele fabrieksbatterij met 100% capaciteit. Meestal omdat we deze vervangen hebben. Lees meer
Kleur
Glacier Blue
Frosted Silver
€129
€129
Volledig functioneel
Getest volgens een checklist van 50 punten
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel inbegrepen. Voeg in de volgende stap een betere oplader toe.
Garantie & herroepingsrecht
3 jaar wettelijke garantie volgens het consumentenrecht. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wil.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd goed.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Technische specificaties 7T
| 5G-ondersteuning | Nee |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2019 |
| Batterijcapaciteit | 3.800 mAh |
| Opladen (met kabel) | 30 W |
| Draadloos opladen | Nee |
| Schermgrootte | 6,6 " |
| Schermtechnologie | Fluid AMOLED |
| Gewicht | 190 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 74,4 × 160,9 × 8,1 mm |
| Laadpoort | Usb type-c 3.1 |
| Geheugenkaart | Nee |
| Frontcamera | 16 MP |
| Achtercamera | Groothoek 48 MP / Telefoto 12 MP / Ultragroothoek 16 MP |
Schrijf u in
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. U kunt zich op elk moment uitschrijven.