OnePlus
13
OnePlus
13
Variant
Staat
Klasse B: Er zijn normale gebruikssporen en slijtage zichtbaar op het toestel. Geen grote deuken of diepe krassen. Lees meer
Batterij
Goede batterij: Je toestel heeft minstens 85% batterijcapaciteit. Dat is ruim voldoende voor een hele dag gebruik. Lees meer
Kleur
Black Eclipse
Arctic Dawn
Midnight Ocean
€649
€649
Volledig functioneel
Getest volgens een checklist van 50 punten
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel inbegrepen. Voeg in de volgende stap een betere oplader toe.
Garantie & herroepingsrecht
3 jaar wettelijke garantie volgens het consumentenrecht. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wil.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd goed.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Wij hebben de accessoires die je nodig hebt
Diavoorstelling
DiavoorstellingTechnische specificaties 13
| 5G-ondersteuning | Ja |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2024 |
| Batterijcapaciteit | 6.000 mAh |
| Opladen (met kabel) | 100 W · PD, QC · 50% over 13 min |
| Draadloos opladen | 50 W |
| Schermgrootte | 6,8 " |
| Schermtechnologie | LTPO 4.1 AMOLED |
| Gewicht | 210 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 76,5 × 162,9 × 8,5 mm |
| Laadpoort | Usb type-c 3.2 |
| Geheugenkaart | Nee |
| Frontcamera | 32 MP |
| Achtercamera | Groothoek 50 MP / Periscope telephoto 50 MP / Ultragroothoek 50 MP |
| Energieklasse (EU) |
|
| Repareerbaarheid |
|
| Valbestendigheid |
|
Koopjeshoek
Kunt u zich voorstellen om een 13 te kopen met een klein defect maar verder volledig werkend? Sommige kleine gebreken zijn niet de moeite om te herstellen en daarom verkopen wij deze toestellen aan een verlaagde prijs. Ook onze koopjes worden verkocht met 12 maanden garantie. Bekijk ons volledige assortiment in koopjeshoek.
OnePlus
OnePlus 13 Black Eclipse 512 GB Klasse B
Beschrijving:
€649
-€351
Schrijf u in
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. U kunt zich op elk moment uitschrijven.