- Startpagina
- Gebruikte telefoons
- Huawei
-
Mate Xs 2
Huawei
Mate Xs 2
Volledig functioneel
Getest volgens een checklist van 50 punten
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel inbegrepen. Voeg in de volgende stap een betere oplader toe.
Garantie & herroepingsrecht
3 jaar wettelijke garantie volgens het consumentenrecht. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wil.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd goed.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Beschrijving van Mate Xs 2
Uniek schermontwerp
De Huawei Mate Xs 2 biedt een uniek schermontwerp met zijn 7,8-inch opvouwbaar OLED-scherm. Het scherm, dat naar binnen en naar buiten kan worden gevouwen, biedt een scherm-tot-lichaam verhouding van bijna 90%. Wanneer de telefoon is opgevouwen, heeft hij ook een 6,5-inch OLED-scherm aan de voorkant voor eenvoudiger gebruik.
Prestaties en opslag
Uitgerust met Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 4G-chipset en een Octa-core CPU biedt de Huawei Mate Xs 2 sterke prestaties. Hij komt met interne opslag van ofwel 256GB of 512GB en 8GB of 12GB RAM, wat voldoende ruimte biedt om al je bestanden op te slaan en snelle multitasking mogelijk maakt.
Camerakwaliteit
Met een drievoudige camera-opstelling aan de achterkant, inclusief een 50 MP hoofdcamera, een 8 MP telefoto-camera en een 13 MP ultrabrede camera, biedt de Mate Xs 2 uitstekende beeldkwaliteit. De selfiecamera van 10.7 MP garandeert ook scherpe en heldere selfies.
Batterijcapaciteit
De telefoon wordt aangedreven door een krachtige Li-Po-batterij, waarvan de capaciteit varieert afhankelijk van de RAM-grootte; 4600 mAh voor 8 GB RAM en 4880 mAh voor 12 GB RAM. Met snelladen van 66W kan de batterij snel worden opgeladen, waardoor de wachttijd wordt geminimaliseerd.
Geluidkwaliteit
Huawei Mate Xs 2 biedt uitstekende geluidskwaliteit met zijn stereoluidsprekers. Het zorgt voor een rijke geluidservaring, of je nu naar muziek luistert, films kijkt of games speelt.
Ontwerp van de constructie
Met een gewicht van ongeveer 255 gram is de Huawei Mate Xs 2 een robuuste maar toch lichte telefoon. Hij is verkrijgbaar in verschillende kleuren, waaronder zwart, wit en paars, waardoor het eenvoudig is om er een te vinden die bij jouw stijl past.
Connectiviteitsmogelijkheden
De Mate Xs 2 biedt verschillende connectiviteitsmogelijkheden, inclusief Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, Bluetooth 5.2, NFC, en een infraroodpoort. Hij heeft ook een USB Type-C 3.1 poort voor snelle bestandsoverdracht en opladen.
Besturingssysteem
De telefoon draait op EMUI 12, met HarmonyOS 2.0 beschikbaar voor de Chinese markt. Let op dat de Mate Xs 2 geen Google Play Services heeft op de internationale versie.
Technische specificaties Mate Xs 2
| 5G-ondersteuning | Nee |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2022 |
| Batterijcapaciteit | 4.600 mAh |
| Opladen (met kabel) | 66 W |
| Draadloos opladen | Nee |
| Schermgrootte | 7,8 " |
| Schermtechnologie | Foldable OLED |
| Gewicht | 255 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 139,3 × 156,5 × 5,4 mm |
| Laadpoort | Usb type-c 3.1 |
| Geheugenkaart | Nano memory (uses shared sim slot) |
| Frontcamera | 11 MP |
| Achtercamera | Groothoek 50 MP / Telefoto 8 MP / Ultragroothoek 13 MP |
Schrijf u in
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. U kunt zich op elk moment uitschrijven.