- Startpagina
- Gebruikte telefoons
- Huawei
-
Honor 10
Huawei
Honor 10
Huawei
Honor 10
Variant
Staat
Klasse C: Het toestel kan vrij veel krassen en slijtage vertonen op zowel het scherm als de achterkant. Dit is echter puur cosmetisch – het toestel werkt verder perfect! Lees meer
Kleur
Phantom Green
Midnight Black
Phantom blue
Glacier Grey
€89
€89
Volledig functioneel
Getest volgens een checklist van 50 punten
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel inbegrepen. Voeg in de volgende stap een betere oplader toe.
Garantie & herroepingsrecht
3 jaar wettelijke garantie volgens het consumentenrecht. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wil.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd goed.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Technische specificaties Honor 10
| 5G-ondersteuning | Nee |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2018 |
| Batterijcapaciteit | 3.400 mAh |
| Opladen (met kabel) | 22 W · 50% over 24 min |
| Draadloos opladen | Nee |
| Schermgrootte | 5,8 " |
| Schermtechnologie | IPS LCD |
| Gewicht | 153 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 71,2 × 149,6 × 7,7 mm |
| Laadpoort | Usb type-c 2.0 |
| Geheugenkaart | Nee |
| Frontcamera | 24 MP |
| Achtercamera | Primary 16 MP / B/W 24 MP |
Schrijf u in
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. U kunt zich op elk moment uitschrijven.