- Startpagina
- Gebruikte telefoons
-
Pixel 6a
Pixel 6a
Onze merken
Filter
Onze modellen
Filter
Pixel 6a
Variant
Staat
Klasse C: Het toestel kan vrij veel krassen en slijtage vertonen op zowel het scherm als de achterkant. Dit is echter puur cosmetisch – het toestel werkt verder perfect! Lees meer
Batterij
Goede batterij: Je toestel heeft minstens 85% batterijcapaciteit. Dat is ruim voldoende voor een hele dag gebruik. Lees meer
Kleur
Chalk
Charcoal
Sage
€129
€129
Volledig functioneel
Getest volgens een checklist van 50 punten
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel inbegrepen. Voeg in de volgende stap een betere oplader toe.
Garantie & herroepingsrecht
3 jaar wettelijke garantie volgens het consumentenrecht. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wil.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd goed.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Technische specificaties Pixel 6a
| 5G-ondersteuning | Ja |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2022 |
| Batterijcapaciteit | 4.410 mAh |
| Opladen (met kabel) | 18 W · PD3.0 |
| Draadloos opladen | Nee |
| Schermgrootte | 6,1 " |
| Schermtechnologie | OLED |
| Gewicht | 178 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 71,8 × 152,2 × 8,9 mm |
| Laadpoort | Usb type-c 3.1 |
| Geheugenkaart | Nee |
| Frontcamera | 8 MP |
| Achtercamera | Groothoek 12 MP / Ultragroothoek 12 MP |
Schrijf u in
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. U kunt zich op elk moment uitschrijven.