- Startpagina
- Gebruikte telefoons
-
Pixel 6 Pro
Pixel 6 Pro
Onze merken
Filter
Onze modellen
Filter
Pixel 6 Pro
Variant
Staat
Klasse C: Het toestel kan vrij veel krassen en slijtage vertonen op zowel het scherm als de achterkant. Dit is echter puur cosmetisch – het toestel werkt verder perfect! Lees meer
Batterij
Goede batterij: Je toestel heeft minstens 85% batterijcapaciteit. Dat is ruim voldoende voor een hele dag gebruik. Lees meer
Kleur
Stormy Black
Sorta Sunny
Cloudy White
€139
€139
Volledig functioneel
Getest volgens een checklist van 50 punten
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel inbegrepen. Voeg in de volgende stap een betere oplader toe.
Garantie & herroepingsrecht
3 jaar wettelijke garantie volgens het consumentenrecht. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wil.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd goed.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Wij hebben de accessoires die je nodig hebt
Diavoorstelling
DiavoorstellingTechnische specificaties Pixel 6 Pro
| 5G-ondersteuning | Ja |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2021 |
| Batterijcapaciteit | 5.003 mAh |
| Opladen (met kabel) | 23 W · PD3.0 · 50% over 30 min |
| Draadloos opladen | 23 W |
| Schermgrootte | 6,7 " |
| Schermtechnologie | LTPO AMOLED |
| Gewicht | 210 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 75,9 × 163,9 × 8,9 mm |
| Laadpoort | Usb type-c 3.1 |
| Geheugenkaart | Nee |
| Frontcamera | 11 MP |
| Achtercamera | Groothoek 50 MP / Periscope telephoto 48 MP / Ultragroothoek 12 MP |
Schrijf u in
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. U kunt zich op elk moment uitschrijven.