- Startpagina
- Gebruikte telefoons
-
Pixel 10 Pro XL
Pixel 10 Pro XL
Onze merken
Filter
Onze modellen
Filter
Pixel 10 Pro XL
Variant
Staat
Klasse C: Het toestel kan vrij veel krassen en slijtage vertonen op zowel het scherm als de achterkant. Dit is echter puur cosmetisch – het toestel werkt verder perfect! Lees meer
Batterij
Nieuwe originele batterij: Originele fabrieksbatterij met 100% capaciteit. Meestal omdat we deze vervangen hebben. Lees meer
Kleur
Moonstone
Jade
Porcelain
Obsidian
€729
€729
Volledig functioneel
Getest volgens een checklist van 50 punten
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel inbegrepen. Voeg in de volgende stap een betere oplader toe.
Garantie & herroepingsrecht
3 jaar wettelijke garantie volgens het consumentenrecht. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wil.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd goed.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Wij hebben de accessoires die je nodig hebt
Diavoorstelling
DiavoorstellingTechnische specificaties Pixel 10 Pro XL
| 5G-ondersteuning | Ja |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2025 |
| Batterijcapaciteit | 5.200 mAh |
| Opladen (met kabel) | 45 W · PD3.0, PPS |
| Draadloos opladen | 25 W · Qi2 |
| Schermgrootte | 6,8 " |
| Schermtechnologie | LTPO OLED |
| Gewicht | 232 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 76,6 × 162,8 × 8,5 mm |
| Laadpoort | Usb type-c 3.2 |
| Geheugenkaart | Nee |
| Frontcamera | 42 MP |
| Achtercamera | Groothoek 50 MP / Periscope telephoto 48 MP / Ultragroothoek 48 MP |
| Energieklasse (EU) |
|
| Repareerbaarheid |
|
| Valbestendigheid |
|
Schrijf u in
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. U kunt zich op elk moment uitschrijven.