- Startpagina
- Gebruikte telefoons
- Asus
-
ROG Phone 6
Asus
ROG Phone 6
Volledig functioneel
Getest volgens een checklist van 50 punten
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel inbegrepen. Voeg in de volgende stap een betere oplader toe.
Garantie & herroepingsrecht
3 jaar wettelijke garantie volgens het consumentenrecht. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wil.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd goed.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Beschrijving van ROG Phone 6
Indrukwekkend scherm
De Asus ROG Phone 6 heeft een fantastische AMOLED-scherm van 6,78 inch, wat een scherm-tot-lichaamverhouding van ongeveer 82,2% geeft. Met een resolutie van 1080 × 2448 pixels en een dichtheid van ongeveer 395 ppi wordt je visuele ervaring ongelooflijk scherp en helder. Bovendien heeft het scherm Corning Gorilla Glass Victus voor extra bescherming en duurzaamheid.
Zeer krachtige prestaties
Deze mobiel is uitgerust met de krachtige chipset Qualcomm SM8475 Snapdragon 8+ Gen 1. Het beschikt ook over een Octa-core CPU met een 3,19 GHz Cortex-X2, drie 2,75 GHz Cortex-A710 en vier 1,80 GHz Cortex-A510 kernen. Met deze kracht kun je een buitengewoon snelle en soepele prestatie verwachten, of je nu games speelt of veeleisende apps gebruikt.
Grote opslagcapaciteit
Asus ROG Phone 6 biedt een interne opslagcapaciteit tot 512GB en tot 16GB RAM. Dit geeft je voldoende ruimte om je apps, games, foto's en video's op te slaan. Houd er echter rekening mee dat dit model geen ruimte heeft voor een externe geheugenkaart.
Uitstekende camera
Geniet van het fotograferen met een drievoudige hoofdcamera die bestaat uit een 50 MP groothoekcamera, een 13 MP ultrabreedhoekcamera en een 5 MP macrocamera. Bovendien heeft deze mobiel een selfiecamera van 12 MP. Of je nu landschapsfoto's of portretten maakt, je zult geweldige resultaten behalen met deze camera.
Betrouwbare batterij
Met een grote 6000 mAh batterij kun je je mobiel voor lange periodes gebruiken zonder dat je deze hoeft op te laden. Wanneer het tijd is om op te laden, ondersteunt deze snelladen tot 65W, wat betekent dat je je batterij in slechts 42 minuten tot 100% kunt opladen.
Robuust ontwerp
De telefoon heeft een robuust ontwerp met een glazen voorkant en achterkant beschermd door Gorilla Glass Victus en Gorilla Glass 3, evenals een aluminiumframe. Bovendien is hij IPX4-waterbestendig, wat extra bescherming biedt tegen waterspatten.
Connectiviteit en sensoren
De Asus ROG Phone 6 ondersteunt Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, Bluetooth 5.2, NFC en beschikt over verschillende positioneringstechnieken. Er zijn ook verschillende sensoren, waaronder een vingerafdrukscanner onder het display, een accelerometer, gyroscoop, nabijheidssensor en kompas, wat zorgt voor een veelzijdige en comfortabele gebruikerservaring.
Kleuren
Dit model is beschikbaar in de kleuren Phantom Black en Storm White, waardoor je de mogelijkheid hebt om de kleur te kiezen die het beste bij jouw stijl en persoonlijkheid past.
Technische specificaties ROG Phone 6
| 5G-ondersteuning | Ja |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2022 |
| Batterijcapaciteit | 6.000 mAh |
| Opladen (met kabel) | 65 W · PD3.0, QC5 |
| Draadloos opladen | Nee |
| Schermgrootte | 6,8 " |
| Schermtechnologie | AMOLED |
| Gewicht | 239 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 77 × 173 × 10,3 mm |
| Laadpoort | Usb type-c 3.1 (side), usb type-c 2.0 (bottom) |
| Geheugenkaart | Nee |
| Frontcamera | 12 MP |
| Achtercamera | Groothoek 50 MP / Ultragroothoek 13 MP / Macro 5 MP |
Schrijf u in
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. U kunt zich op elk moment uitschrijven.