- Startpagina
- Gebruikte tablet
-
Galaxy Tab S11 Ultra
Samsung
Galaxy Tab S11 Ultra
Filter
Volledig functioneel
Getest volgens een checklist van 50 punten
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel inbegrepen. Voeg in de volgende stap een betere oplader toe.
Garantie & herroepingsrecht
3 jaar wettelijke garantie volgens het consumentenrecht. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wil.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd goed.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Beskrivning av Galaxy Tab S11 Ultra
Grootte en design
Met een indrukwekkende grootte van 326.3 × 208.5 × 5.1 mm is de Samsung Galaxy Tab S11 Ultra een tablet om rekening mee te houden. Hij weegt afhankelijk van het model 692 g of 695 g. Het scherm wordt omringd door een duurzame aluminium behuizing en een achterkant van hetzelfde materiaal. Om de duurzaamheid verder te verbeteren, heeft de tablet een IP68-certificering, wat betekent dat hij stofdicht en waterbestendig is tot 1.5 meter gedurende 30 minuten.
Display
De tablet heeft een dynamisch AMOLED 2X-display dat 14.6 inch meet, wat een scherm-tot-lichaam verhouding van ongeveer 90.8% biedt. Het display heeft een resolutie van 1848 × 2960 pixels en een pixeldichtheid van ongeveer 239 ppi. Het heeft ook een maximale helderheid van 1600 nits, waardoor het zelfs in fel zonlicht goed leesbaar is.
Prestaties
De Galaxy Tab S11 Ultra wordt aangedreven door een Mediatek Dimensity 9400+ chipset en een octa-core CPU. Dit geeft hem de kracht om alles aan te kunnen, van dagelijkse taken tot meer veeleisende applicaties. Hij ondersteunt ook microSDXC-kaarten, wat de gebruiker de mogelijkheid biedt om de opslagruimte naar behoefte uit te breiden.
Camera
De tablet is uitgerust met een dubbele hoofdcamera met een 13 MP groothoek en een 8 MP ultragroothoek. Hij heeft ook functies zoals LED-flitser, HDR en panorama. Voor selfies en videogesprekken is er een 12 MP ultragroothoekcamera aan de voorkant.
Batterijduur
Met een 11600 mAh Li-Po-batterij heeft de Galaxy Tab S11 Ultra een indrukwekkende batterijduur. Volgens tests heeft het een actieve gebruikstijd van 13:25 uur. De batterij ondersteunt ook snelladen tot 45W.
Geluid
De tablet is uitgerust met vier stereoluidsprekers voor een verbeterde geluidservaring. Echter, er ontbreekt een 3.5mm koptelefoonaansluiting, dus draadloze koptelefoons of koptelefoons met een USB Type-C-aansluiting zullen nodig zijn voor privé luisteren.
Verbinding
Voor verbinding met internet en andere apparaten ondersteunt de Galaxy Tab S11 Ultra Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7 en Bluetooth 5.4. Het apparaat heeft ook een USB Type-C 3.2-poort en een magnetische aansluiting voor opladen en gegevensoverdracht.
Overige functies
De tablet heeft verschillende nuttige functies zoals een vingerafdruksensor onder het display, accelerometer, gyroscoop, nabijheidssensor en kompas. Hij ondersteunt ook Samsung DeX, waardoor het mogelijk is de tablet als een desktopcomputer te gebruiken.
Technische specificaties Galaxy Tab S11 Ultra
| 5G-ondersteuning | Ja |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2025 |
| Batterijcapaciteit | 11.600 mAh |
| Opladen (met kabel) | 45 W |
| Draadloos opladen | Nee |
| Schermgrootte | 14,6 " |
| Schermtechnologie | Dynamic AMOLED 2X |
| Gewicht | 692 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 208,5 × 326,3 × 5,1 mm |
| Laadpoort | Usb type-c 3.2 |
| Geheugenkaart | microSD |
| Frontcamera | 12 MP |
| Achtercamera | Groothoek 13 MP / Ultragroothoek 8 MP |
| Energieklasse (EU) |
|
| Repareerbaarheid |
|
| Valbestendigheid |
|
Schrijf u in
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. U kunt zich op elk moment uitschrijven.