- Startpagina
- Gebruikte tablet
-
Galaxy Tab S10 FE+
Samsung
Galaxy Tab S10 FE+
Filter
Samsung
Galaxy Tab S10 FE+
Variant
Staat
Nieuw in doos: Het toestel is volledig nieuw in een ongeopende verpakking. Lees meer
Batterij
Nieuwe originele batterij: Originele fabrieksbatterij met 100% capaciteit. Meestal omdat we deze vervangen hebben. Lees meer
Kleur
Grey
Silver
Blue
€629
€629
Volledig functioneel
Getest volgens een checklist van 50 punten
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel inbegrepen. Voeg in de volgende stap een betere oplader toe.
Garantie & herroepingsrecht
3 jaar wettelijke garantie volgens het consumentenrecht. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wil.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd goed.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Technische specificaties Galaxy Tab S10 FE+
| 5G-ondersteuning | Ja |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2025 |
| Batterijcapaciteit | 10.090 mAh |
| Opladen (met kabel) | 45 W · QC2.0 |
| Draadloos opladen | Nee |
| Schermgrootte | 13,1 " |
| Schermtechnologie | IPS LCD |
| Gewicht | 664 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 194,7 × 300,6 × 6 mm |
| Laadpoort | Usb type-c 2.0, magnetic connector |
| Geheugenkaart | microSD |
| Frontcamera | 12 MP |
| Achtercamera | Groothoek 13 MP |
| Energieklasse (EU) |
|
| Repareerbaarheid |
|
| Valbestendigheid |
|
Schrijf u in
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. U kunt zich op elk moment uitschrijven.