- Startpagina
- Gebruikte iPad
-
iPad Pro 11 (2025)
Apple
iPad Pro 11 (2025)
200"
:class="visible ? 'translate-y-0 shadow-lg' : '-translate-y-full'" x-cloak
class="fixed top-0 z-20 w-full bg-gray-100 pt-4 xl:hidden flex justify-center flex-wrap items-center border-b border-gray-50 px-6 sm:px-20 transition-transform duration-300 ease-out">
iPad Pro 11 (2025)
|
%
Onze modellen
-
iPad Pro 13 (2024)
-
iPad Pro 12,9 (2022)
-
iPad Pro 12,9 (2021)
-
iPad Pro 12,9 (2020)
-
iPad Pro 12,9 (2018)
-
iPad Pro 12,9 (2017)
-
iPad Pro 12,9 (2015)
-
iPad Pro 11 (2024)
-
iPad Pro 11 (2021)
-
iPad Pro 11 (2020)
-
iPad Pro 11 (2018)
-
iPad Pro 10,5 (2017)
-
iPad Pro 9,7 (2016)
-
iPad Air 13 (2025)
-
iPad Air 11 (2025)
-
iPad Air 11 (2024)
-
iPad Air (2020)
-
iPad Air (2019)
-
iPad Air 2
-
iPad Air
-
iPad 11:e gen (2025)
-
iPad 10,9 10:e gen (2022)
-
iPad 10,2 9:e gen (2021)
-
iPad 10,2 8:e gen (2020)
-
iPad 10,2 7:e gen (2019) %
-
iPad 9,7 6:e gen (2018) %
-
iPad 9,7 5:e gen (2017)
-
iPad Mini (2024)
-
iPad Mini (2021)
-
iPad Mini (2019)
-
iPad Mini 4 (2015)
Filter
Sparar…
Volledig functioneel
Getest volgens een checklist van 50 punten
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel inbegrepen. Voeg in de volgende stap een betere oplader toe.
Garantie & herroepingsrecht
3 jaar wettelijke garantie volgens het consumentenrecht. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wil.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd goed.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Technische specificaties iPad Pro 11 (2025)
| 5G-ondersteuning | Ja |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2025 |
| Batterijcapaciteit | 8.160 mAh |
| Opladen (met kabel) | 50% over 30 min |
| Draadloos opladen | Nee |
| Schermgrootte | 11 " |
| Schermtechnologie | Ultra Retina Tandem OLED |
| Gewicht | 446 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 177,5 × 249,7 × 5,3 mm |
| Laadpoort | Usb type-c 4 (thunderbolt 3) |
| Geheugenkaart | Nee |
| Frontcamera | 12 MP |
| Achtercamera | Groothoek 12 MP |
| Energieklasse (EU) |
|
| Repareerbaarheid |
|
| Valbestendigheid |
|
Schrijf u in
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. U kunt zich op elk moment uitschrijven.