- Startpagina
- Gebruikte telefoons
- Xiaomi
-
Poco F2 Pro
Xiaomi
Poco F2 Pro
Onze merken
Filter
Onze modellen
-
15T Pro 5G
-
15T
-
14T Pro
-
14T
-
14 Ultra
-
14
-
13 Ultra
-
13T Pro
-
13
-
13 Pro
-
12T
-
11 Lite 5G NE
-
11T Pro
-
11T
-
Redmi A5 4G
-
Redmi Note 15 5G
-
Redmi 15
-
Redmi Note 14 5G
-
Redmi Note 12
-
Redmi 10 5G
-
Redmi Note 9 Pro
-
Redmi Note 8 Pro
-
Poco X8 Pro Max
-
Poco X4 Pro 5G
-
Poco F4
-
Poco X3 NFC
-
Poco X3 Pro
-
Poco F2 Pro
-
Mi 11
-
Mi Note 10
-
Mi 10T 5G
-
Mi 10T Lite 5G
-
Mi 9T
-
Mi 9
-
Poco X6 Pro 5G
Filter
Xiaomi
Poco F2 Pro
Variant
Staat
Klasse A: Het toestel is vrijwel als nieuw. U kunt slechts enkele zeer kleine krasjes en minimale gebruikssporen verwachten. Lees meer
Kleur
Neon Blue
Phantom White
Electric Purple
Cyber Gray
€229
€229
Volledig functioneel
Getest volgens een checklist van 50 punten
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel inbegrepen. Voeg in de volgende stap een betere oplader toe.
Garantie & herroepingsrecht
3 jaar wettelijke garantie volgens het consumentenrecht. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wil.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd goed.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Technische specificaties Poco F2 Pro
| 5G-ondersteuning | Ja |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2020 |
| Batterijcapaciteit | 4.700 mAh |
| Opladen (met kabel) | 30 W · PD3.0, QC4 |
| Draadloos opladen | Nee |
| Schermgrootte | 6,7 " |
| Schermtechnologie | Super AMOLED |
| Gewicht | 219 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 75,4 × 163,3 × 8,9 mm |
| Laadpoort | Usb type-c 2.0 |
| Geheugenkaart | Nee |
| Frontcamera | 20 MP |
| Achtercamera | Groothoek 64 MP / Telephoto macro 5 MP / Ultragroothoek 13 MP / Diepte 2 MP |
Schrijf u in
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. U kunt zich op elk moment uitschrijven.