- Startpagina
- Gebruikte telefoons
- Nothing
-
Phone (3)
Nothing
Phone (3)
Nothing
Phone (3)
Variant
Staat
Klasse A: Het toestel is vrijwel als nieuw. U kunt slechts enkele zeer kleine krasjes en minimale gebruikssporen verwachten. Lees meer
Kleur
White
Black
€559
€559
Volledig functioneel
Getest volgens een checklist van 50 punten
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel inbegrepen. Voeg in de volgende stap een betere oplader toe.
Garantie & herroepingsrecht
3 jaar wettelijke garantie volgens het consumentenrecht. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wil.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd goed.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Technische specificaties Phone (3)
| 5G-ondersteuning | Ja |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2025 |
| Batterijcapaciteit | 5.150 mAh |
| Opladen (met kabel) | 65 W · PD3.0, PPS, QC4 |
| Draadloos opladen | Nee |
| Schermgrootte | 6,7 " |
| Schermtechnologie | OLED |
| Gewicht | 218 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 75,6 × 160,6 × 9 mm |
| Laadpoort | Usb type-c 2.0 |
| Geheugenkaart | Nee |
| Frontcamera | 50 MP |
| Achtercamera | Groothoek 50 MP / Periscope telephoto 50 MP / Ultragroothoek 50 MP |
| Energieklasse (EU) |
|
| Repareerbaarheid |
|
| Valbestendigheid |
|
Schrijf u in
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. U kunt zich op elk moment uitschrijven.