- Startpagina
- Gebruikte telefoons
- Motorola
-
Edge 30 Ultra
Motorola
Edge 30 Ultra
Onze merken
Filter
Onze modellen
-
Signature
-
Moto G06
-
Moto G86 Power
-
Edge 70
-
Moto G15 Power
-
Razr 60 Ultra
-
ThinkPhone
-
Razr 50
-
Razr 40 Ultra
-
Moto G14
-
Moto G30
-
Moto G7 Power
-
Moto G9 Plus
-
Moto G22
-
Moto G24 Power
-
Moto G32
-
Moto G31
-
Moto G56
-
Moto E15
-
Edge 50 Fusion
-
Edge 40 Neo
-
Edge 40 Pro
-
Edge 30 Ultra
-
Edge 30 Fusion
-
Edge 30 Pro
-
Edge 20 Pro
Filter
Motorola
Edge 30 Ultra
Variant
Staat
Klasse A: Het toestel is vrijwel als nieuw. U kunt slechts enkele zeer kleine krasjes en minimale gebruikssporen verwachten. Lees meer
Kleur
Starlight White
Interstellar Black
€259
€259
Volledig functioneel
Getest volgens een checklist van 50 punten
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel inbegrepen. Voeg in de volgende stap een betere oplader toe.
Garantie & herroepingsrecht
3 jaar wettelijke garantie volgens het consumentenrecht. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wil.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd goed.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Technische specificaties Edge 30 Ultra
| 5G-ondersteuning | Ja |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2022 |
| Batterijcapaciteit | 4.610 mAh |
| Opladen (met kabel) | 125 W |
| Draadloos opladen | Nee |
| Schermgrootte | 6,7 " |
| Schermtechnologie | P-OLED |
| Gewicht | 198 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 73,5 × 161,8 × 8,4 mm |
| Laadpoort | Usb type-c 3.1 |
| Geheugenkaart | Nee |
| Frontcamera | 60 MP |
| Achtercamera | Groothoek 200 MP / Telefoto 12 MP / Ultragroothoek 50 MP |
Schrijf u in
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. U kunt zich op elk moment uitschrijven.