- Startpagina
- Gebruikte telefoons
- Honor
-
Magic V2 5G
Honor
Magic V2 5G
Honor
Magic V2 5G
Variant
Staat
Klasse C: Het toestel kan vrij veel krassen en slijtage vertonen op zowel het scherm als de achterkant. Dit is echter puur cosmetisch – het toestel werkt verder perfect! Lees meer
Kleur
Black Leather
Gold
Silk Purple
Silk Black
€789
€789
Volledig functioneel
Getest volgens een checklist van 50 punten
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel inbegrepen. Voeg in de volgende stap een betere oplader toe.
Garantie & herroepingsrecht
3 jaar wettelijke garantie volgens het consumentenrecht. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wil.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd goed.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Technische specificaties Magic V2 5G
| 5G-ondersteuning | Ja |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2023 |
| Batterijcapaciteit | 5.000 mAh |
| Opladen (met kabel) | 66 W |
| Draadloos opladen | Nee |
| Schermgrootte | 7,9 " |
| Schermtechnologie | Foldable LTPO OLED |
| Gewicht | 237 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 145,4 × 156,7 × 4,8 mm |
| Laadpoort | Usb type-c 3.1 |
| Geheugenkaart | Nee |
| Frontcamera | 16 MP |
| Achtercamera | Groothoek 50 MP / Telefoto 20 MP / Ultragroothoek 50 MP |
Schrijf u in
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. U kunt zich op elk moment uitschrijven.