- Startpagina
- Gebruikte telefoons
-
Pixel 8a
Pixel 8a
Onze merken
Filter
Onze modellen
Filter
Pixel 8a
Variant
Staat
Klasse A: Het toestel is vrijwel als nieuw. U kunt slechts enkele zeer kleine krasjes en minimale gebruikssporen verwachten. Lees meer
Batterij
Nieuwe originele batterij: Originele fabrieksbatterij met 100% capaciteit. Meestal omdat we deze vervangen hebben. Lees meer
Kleur
Obsidian
Porcelain
Bay
Aloe
€329
€329
Volledig functioneel
Getest volgens een checklist van 50 punten
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel inbegrepen. Voeg in de volgende stap een betere oplader toe.
Garantie & herroepingsrecht
3 jaar wettelijke garantie volgens het consumentenrecht. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wil.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd goed.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Technische specificaties Pixel 8a
| 5G-ondersteuning | Ja |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2024 |
| Batterijcapaciteit | 4.492 mAh |
| Opladen (met kabel) | 18 W · PD3.0 |
| Draadloos opladen | 7 W |
| Schermgrootte | 6,1 " |
| Schermtechnologie | OLED |
| Gewicht | 188 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 72,7 × 152,1 × 8,9 mm |
| Laadpoort | Usb type-c 3.2 |
| Geheugenkaart | Nee |
| Frontcamera | 13 MP |
| Achtercamera | Groothoek 64 MP / Ultragroothoek 13 MP |
| Energieklasse (EU) |
|
| Repareerbaarheid |
|
| Valbestendigheid |
|
Koopjeshoek
Kunt u zich voorstellen om een Pixel 8a te kopen met een klein defect maar verder volledig werkend? Sommige kleine gebreken zijn niet de moeite om te herstellen en daarom verkopen wij deze toestellen aan een verlaagde prijs. Ook onze koopjes worden verkocht met 12 maanden garantie. Bekijk ons volledige assortiment in koopjeshoek.
Google Pixel 8a Aloe 128 GB Klasse C
Opmerkingen:
- Touch-ID ur funktion
€209
-€91
Schrijf u in
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. U kunt zich op elk moment uitschrijven.