- Startpagina
- Gebruikte telefoons
-
Pixel 7a
Pixel 7a
Onze merken
Filter
Onze modellen
Filter
Pixel 7a
Variant
Staat
Klasse B: Er zijn normale gebruikssporen en slijtage zichtbaar op het toestel. Geen grote deuken of diepe krassen. Lees meer
Batterij
Goede batterij: Je toestel heeft minstens 85% batterijcapaciteit. Dat is ruim voldoende voor een hele dag gebruik. Lees meer
Kleur
Charcoal
Snow
Sea
Coral
€179
€179
Volledig functioneel
Getest volgens een checklist van 50 punten
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel inbegrepen. Voeg in de volgende stap een betere oplader toe.
Garantie & herroepingsrecht
3 jaar wettelijke garantie volgens het consumentenrecht. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wil.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd goed.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Wij hebben de accessoires die je nodig hebt
Diavoorstelling
DiavoorstellingTechnische specificaties Pixel 7a
| 5G-ondersteuning | Ja |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2023 |
| Batterijcapaciteit | 4.385 mAh |
| Opladen (met kabel) | 18 W · PD3.0 |
| Draadloos opladen | Nee |
| Schermgrootte | 6,1 " |
| Schermtechnologie | OLED |
| Gewicht | 194 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 72,9 × 152 × 9 mm |
| Laadpoort | Usb type-c 3.2 |
| Geheugenkaart | Nee |
| Frontcamera | 13 MP |
| Achtercamera | Groothoek 64 MP / Ultragroothoek 13 MP |
Schrijf u in
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. U kunt zich op elk moment uitschrijven.