- Startpagina
- Gebruikte telefoons
- Apple
-
iPhone 16 Pro
Apple
iPhone 16 Pro
Onze merken
Filter
Onze modellen
-
iPhone 17 Pro Max
-
iPhone 17 Pro
-
iPhone 17
-
iPhone 17e
-
iPhone Air
-
iPhone 16 Pro Max
-
iPhone 16 Pro
-
iPhone 16 Plus
-
iPhone 16
-
iPhone 16e
-
iPhone 15 Pro Max
-
iPhone 15 Pro
-
iPhone 15 Plus
-
iPhone 15
-
iPhone 14 Pro Max
-
iPhone 14 Pro
-
iPhone 14 Plus
-
iPhone 14
-
iPhone SE (2022)
-
iPhone 13 Pro Max
-
iPhone 13 Pro
-
iPhone 13 %
-
iPhone 13 mini
-
iPhone 12 Pro Max
-
iPhone 12 Pro
-
iPhone 12 mini
-
iPhone 12
-
iPhone 11 Pro Max
-
iPhone 11 Pro
-
iPhone 11
-
iPhone XS Max
-
iPhone XS
-
iPhone XR
-
iPhone X
-
iPhone SE (2020)
-
iPhone 8 Plus
-
iPhone 8
-
iPhone 7 Plus
-
iPhone 7
-
iPhone 6
Filter
Apple
iPhone 16 Pro
Variant
Staat
Klasse C: Het toestel kan vrij veel krassen en slijtage vertonen op zowel het scherm als de achterkant. Dit is echter puur cosmetisch – het toestel werkt verder perfect! Lees meer
Batterij
Goede batterij: Je toestel heeft minstens 85% batterijcapaciteit. Dat is ruim voldoende voor een hele dag gebruik. Lees meer
Kleur
Black Titanium
White Titanium
Natural Titanium
Desert Titanium
€689
€689
Volledig functioneel
Getest volgens een checklist van 50 punten
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel inbegrepen. Voeg in de volgende stap een betere oplader toe.
Garantie & herroepingsrecht
3 jaar wettelijke garantie volgens het consumentenrecht. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wil.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd goed.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Wij hebben de accessoires die je nodig hebt
Diavoorstelling
DiavoorstellingTechnische specificaties iPhone 16 Pro
| 5G-ondersteuning | Ja |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2024 |
| Batterijcapaciteit | 3.582 mAh |
| Opladen (met kabel) | PD2.0 · 50% over 30 min |
| Draadloos opladen | 25 W · MagSafe, Qi2 |
| Schermgrootte | 6,3 " |
| Schermtechnologie | LTPO Super Retina XDR OLED |
| Gewicht | 199 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 71,5 × 149,6 × 8,3 mm |
| Laadpoort | Usb type-c 3.2 gen 2 |
| Geheugenkaart | Nee |
| Frontcamera | 12 MP |
| Achtercamera | Groothoek 48 MP / Periscope telephoto 12 MP / Ultragroothoek 48 MP |
| Energieklasse (EU) |
|
| Repareerbaarheid |
|
| Valbestendigheid |
|
Koopjeshoek
Kunt u zich voorstellen om een iPhone 16 Pro te kopen met een klein defect maar verder volledig werkend? Sommige kleine gebreken zijn niet de moeite om te herstellen en daarom verkopen wij deze toestellen aan een verlaagde prijs. Ook onze koopjes worden verkocht met 12 maanden garantie. Bekijk ons volledige assortiment in koopjeshoek.
Apple
Apple iPhone 16 Pro White Titanium 256 GB Klasse C
Opmerkingen:
- Kraftigt slitage
€779
€179
Apple
Apple iPhone 16 Pro Black Titanium 512 GB Klasse B
Beschrijving:
€899
€149
Schrijf u in
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. U kunt zich op elk moment uitschrijven.