- Startpagina
- Gebruikte tablet
-
Galaxy Tab A9
Samsung
Galaxy Tab A9
200"
:class="visible ? 'translate-y-0 shadow-lg' : '-translate-y-full'" x-cloak
class="fixed top-0 z-20 w-full bg-gray-100 pt-4 xl:hidden flex justify-center flex-wrap items-center border-b border-gray-50 px-6 sm:px-20 transition-transform duration-300 ease-out">
Galaxy Tab A9
|
%
Filter
Sparar…
Volledig functioneel
Getest volgens een checklist van 50 punten
Oplaadkabel inbegrepen
Kabel inbegrepen. Voeg in de volgende stap een betere oplader toe.
Garantie & herroepingsrecht
3 jaar wettelijke garantie volgens het consumentenrecht. Daarnaast bieden wij 12 maanden garantie.
Simlockvrij
Gebruik elke provider die je wil.
Goede batterij
De batterijconditie is altijd goed.
14 dagen bedenktijd
Zowel in de winkel als online. Volledige voorwaarden
Dit zeggen onze klanten
Technische specificaties Galaxy Tab A9
| 5G-ondersteuning | Nee |
|---|---|
| Lanceringjaar | 2023 |
| Batterijcapaciteit | 5.100 mAh |
| Opladen (met kabel) | 15 W |
| Draadloos opladen | Nee |
| Schermgrootte | 8,7 " |
| Schermtechnologie | TFT LCD |
| Gewicht | 332 g |
| Afmetingen (b × h × d) | 124,7 × 211 × 8 mm |
| Laadpoort | Usb type-c 2.0 |
| Geheugenkaart | microSD |
| Frontcamera | 2 MP |
Schrijf u in
voor
onze
nieuwsbrief!
Ontvang nieuws, kortingscodes, aanbiedingen en nog veel meer. U kunt zich op elk moment uitschrijven.